Vida Beach Resort Umm Al Quwain
- Verenigde Arabische Emiraten
- Umm al-Quwain
- Umm Al Quwain
Over Vida Beach Resort Umm Al Quwain
Faciliteiten
-
Algemeen
- 24-uurs receptie
- lift
- wasservice
- tuin
- wisselkantoor
- room service
- zonneterras
-
Kinderen
- kinder animatie
- oppas service
- speeltuin
-
Activiteiten
- duiken
- beachvolleybal
- tennis
- zeilen
- bananenboot
-
Restaurant & bar
- bar
- café
- restaurant
-
Spa & wellness
- spa
- wellness
-
Zwembad
- ligstoelen
- parasol
-
Kamer
- hotelkluis
- airconditioning
-
Faciliteiten
- gymnastiek
- winkel mogelijkheden
Opgelet met leeftijd bij boeken hotel
Personen onder de 21 jaar mogen niet inchecken in hotels in de Verenigde Arabische Emiraten zonder de aanwezigheid van een ouder. Als je niet dezelfde achternaam hebt als je ouder, moet je je geboorteakte kunnen voorleggen.
Als je jonger bent dan 21 en met een andere volwassene van boven de 21 reist, is een kopie van het paspoort van een van je ouders vereist, evenals een certificaat/machtiging in het Engels.
Neem contact op met de ambassade voor meer informatie.
Locatie
-
Deze locatie is top met lekker eten (buffet en a la carte) en klantgericht personeel. Ze doen er alles aan om jouw verblijf onvergetelijk te maken. Doordeweeks heerlijk rustig (geen battle of the bedjes), maar in het weekend komen de weekenders. De natives uit Dubai die aan de warmte en de drukte willen ontsnappen. Dan is het erg druk in het restaurant en bij het zwembad met spelende kinderen. Gelukkig kan je altijd terecht op een strandbedje en het weekend is natuurlijk perfect om excursies te plannen. Ook fijn om te weten. Vanaf het hotel gaat er elke woensdag een shuttle bus om 9 uur naar Dubai.
-
Schoon, vriendelijk personeel, goed eten. Veel asociale mede gasten die doen aan handdoekje leggen. Weinig ligbedden in de zon, daarbij ook de hele dag bezet. In de omgeving weinig te doen, lijkt uitgestorven.