Club Boran Mare Beach

  1. Turkije
  2. Turkse Rivièra
  3. Göynük
  • Club Boran Mare Beach
  • 12 foto's

Het kleine, overzichtelijke hotel tovert elk jaar een glimlach op het gezicht van talrijke vaste gasten. Overtuig uzelf van de directe strandlocatie in combinatie met een fantastisch uitzicht op het Taurusgebergte.

Over Club Boran Mare Beach

Het kleine, overzichtelijke hotel tovert elk jaar een glimlach op het gezicht van talrijke vaste gasten. Overtuig uzelf van de directe strandlocatie in combinatie met een fantastisch uitzicht op het Taurusgebergte.

Faciliteiten

  • Meals
    • all inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet, naar keuze 1x per week diner in het à-la-carte-restaurant
    • Uitslapersontbijt tot 11:00 uur
    • Specifieke tijden Snacks, koffie, thee, gebak, ijs, middernacht-snack
    • Alcoholvrije en nationaal alcoholische (vanaf 18 jaar) dranken 09:30-01:00 uur
    • Dagelijks bijvullen van de minibar met water
  • Stay
    • Tweepersoonskamer (DZ, ca. 20 m²), airconditioning, minibar, telefoon, tv, huurkluis. Bad/douche, toilet, haardroger. Balkon. Max. 2V
    • Tweepersoonskamer (DZL, ca. 26 m²), 1 tweepersoonsbed, 1 eenpersoonsbed en slaapbank, airconditioning, minibar, telefoon, tv, huurkluis. Bad/douche, toilet, haardroger. Balkon. Max. 3V+1K
    • Familiekamer (FZ, ca. 40 m²), aparte slaapkamers, airconditioning, minibar, telefoon, tv, huurkluis. Bad/douche, toilet, haardroger. Balkon. Max. 4V+1K
  • Equipment
    • Zwembad, 3 waterglijbanen, pool-/strand-/snackbar. Ligstoelen, parasols, kussens, badhanddoeken. Receptie, tv-hoek, terras, buffetrestaurant, à-la-carte-restaurant (vis; reservering), bars, winkels. Kapper, open-air-disco (tot 02:00 uur). 4 sterren, 215 kamers, 2-3 verdiepingen.
  • FitnessWellness
    • Wellnesscentrum
    • Fitnesscentrum

Locatie

Toon de kaart

8,2
Heel goed (8+) 5 beoordelingen
  • Animatie 7,5
  • Kindvriendelijk 9,1
  • Aankleding 7,3
  • Faciliteiten 8,1
  • Eten & drinken 8
  • Hygiene 8,4
  • Ligging 8,7
  • Prijs vs kwaliteit 7,6
  • Slaapcomfort 6,7
  • Personeel 8,8
  • 8
    • Personeel 9
    • Slaapcomfort 6
    • Prijs vs kwaliteit 9
    • Ligging 9
    • Hygiene 9
    • Eten & drinken 8
    • Faciliteiten 8
    • Aankleding 7
    • Kindvriendelijk 9
    • Animatie 9

    Leuk, gezelig en compact resort met supervriendelijk personeel en fijne omgeving

  • 7
    • Slaapcomfort 6
    • Personeel 7
    • Animatie 8
    • Kindvriendelijk 8
    • Aankleding 6
    • Faciliteiten 8
    • Eten & drinken 7
    • Hygiene 7
    • Ligging 9
    • Prijs vs kwaliteit 5

    De locatie is perfect als je voor strand en zee gaat. Voor service en vriendelijkheid zou ik zeker niet meer voor dit hotel kiezen. Het hotel heeft een verzorgde tuin met mooie zwembaden. Wij waren de enige Nederlandse hotelgasten. De andere gasten kwamen voornamelijk uit Rusland en in mindere mate uit Duitsland. Was weinig personeel die engels spraken. Onprofessionele bediening. Nauwelijks iemand die engels sprak. Wat ons héél erg verbaasd heeft is dat de leidinggevenden/chefs alleen maar aandacht hadden voor Russische gasten in zéér overdreven mate. Jammer !! Uitzicht bij de meeste kamers op kamers van de "overburen". Wij vinden dan ook dat het hotel zeker geen 5* waardig is maar maximaal 4*. Voor deze prijs zijn er betere hotels te vinden in Turkije.


Anderen bekeken ook