One Resort Aqua Park & Spa
- Tunesië
- Monastir
- Monastir
Over One Resort Aqua Park & Spa
Ligging
Hotelfaciliteiten
Kamers
Sport/entertainment
Eten en drinken
Creditcards
Faciliteiten
-
Algemeen
- TV kamer
- rolstoeltoegankelijk
- wasservice
- internet
- parkeerplaats
- wasserette
- room service
- zonneterras
- kapper
-
Kinderen
- kinder animatie
- speeltuin
- kinderzwembad
-
Activiteiten
- beachvolleybal
- videogamekamer
- bananenboot
- waterskiën
- tafeltennis
- discotheek
- fitness
- windsurfen
- aqua fitness
- biljart
- tennis
- badminton
- zeilen
- darten
- basketbal
- minigolf
- bocce
- aerobics
- golf
-
Restaurant & bar
- café
-
Spa & wellness
- massage
- sauna
-
Zwembad
- zwembad
- ligstoelen
- parasol
-
Kamer
- hotelkluis
-
Faciliteiten
- gymnastiek
Let op als je naar Tunesië gaat:
Wanneer je naar Tunesië gaat op vakantie is een geldig paspoort verplicht! Bij het niet hebben van een paspoort bij vertrek op reis kan de toegang tot het vliegtuig geweigerd worden, alle kosten hiervoor zijn dan volledig ten koste van de klant!
Zorg er dus voor dat je op tijd je paspoort aanvraagt - hebt of dat je huidig paspoort nog minstens 6 maand geldig is na terugkeer.
Procedure en kosten voor een paspoort hangt af van waar je woont, neem dus best contact op met hen hiervoor.
Locatie
-
Vriendelijke en behulpzame medewerkers in het resort en actief entertainment team die zowel volwassenen als kinderen enthousiasmeren om mee te doen aan activiteiten. Wij waren er 6 dagen waarvan 2 dagen thema dagen waren (Italiaans en visdag). Eten is oké, niet geweldig. Presentatie is beter dan dat het smaakt en helaas soms lauw eten. Dat is jammer. Kamers zijn prima. Warm water duurt ongeveer 5 minuten voordat het warm wordt. Matrassen zijn niveau spijkerbed. En als je ooit wel eens op een voetbal hebt geslapen (lees: hoofdkussen), dan zit je goed. Absoluut niet te doen. Je slaapt dan gewoon op de matras zonder hoofdkussen. Ik denk dat ze hiervoor gekozen hebben omdat er relatief veel mensen met overmatig overgewicht rondlopen ;-) wat ook weer wat doet met de pijn in je ogen. Dat weet je als je kiest voor all-you-can-freat concept. Al met al voldoende en 6 dagen 5 nachten is ruim voldoende. Had ook nog wel 1 dag minder gemogen. Ik zal het resort niet nogmaals bezoeken. Mocht je grote kakkerlakken leuk vinden ... ik moest een XXL kakkerlak vangen in de badkamer. Ze zijn retesnel. Laat de voordeur niet te lang onnodig openstaan. Kans dat er van die smerige dingen je huisje binnenkomen.
-
Aangenaam en proper resort, proper buffet 3x/dag. Veel animatie en een tof animatie team. Er wordt constant gepoetst. De zwembaden zijn tof voor de kinderen, de zee is ook aangenaam vertoeven. Alle personeel is super behulpzaam. De kamers zijn netjes, enkel de bedden en de kussens zijn keihard. De gordijnen laten licht door dus telkens vroeg wakker door de zon op het raam.. en een pijnpunt is de bediening achter de bars. Er is zoveel personeel maar achter de bar staat telkens 1 of 2 mensen die erg traag werken. Ze kunnen de massa mensen die drankjes wensen te bestellen nauwelijks aan. Dit is waarschijnlijk een tactiek om zo weinig mogelijk drank te moeten vergieten. Nu in de paasvakantie was het nog niet op z'n drukst dus ik ben benieuwd hoe dat loopt in hoogseizoen want ze kunnen ook nauwelijks mee met de glazen op tijd netjes te krijgen. Verder dikke aanrader voor kinderen.