Thalassa Mahdia
- Tunesië
- Mahdia
- Mahdia
Over Thalassa Mahdia
De lastigste keuze tijdens de vakantie in deze leuke Mondi Club? Wordt het vandaag strand of zwembad? Aan het strand is er het fijne zand met een azuurblauwe zee, aan het zwembad, omringd door palmbomen, ligt het prachtige Thalasso & Spa centrum. Dit 4* hotel op mensenmaat heeft veel troeven ; waterglijbanen, een scala aan sportactiviteiten, kinderclubs, een keur aan restaurants, een Moors café, een discotheek in de stad die vlakbij is en waar het heerlijk rondstruinen is in de leuke medina die tal van schatten herbergt. Kortom, een adres dat aan alle eisen van een goede vakantieclub in Tunesië voldoet.
Algemene informatie
Elk van de 233 kamers is uitgerust met: balkon of terras, airconditioning (van 15/06 tot 15/09), verwarming (van 01/11 tot 31/03), minibar (op aanvraag en tegen betaling), satelliet-tv, telefoon, badkamer met bad, haardroger, kluis (tegen betaling).
Kamers in een U-vormig gebouw van 3 verdiepingen met liften
- Standaard kamer (1/3 pers., max 3 volw.), ca. 24 m2, tuinzicht
- Standaard kamer (1/3 pers., max 3 volw.), ca. 24 m2, zeezicht
- Vierpersoonskamer (1/4 pers., max 4 volw.), ca. 24 m2, tuinzicht
- Vierpersoonskamer (1/4 pers., max. 3 volw. en 1 kind), ca. 24 m2, zeezicht
NB: In het geval van een drie- of vierpersoonskamer voorziet het hotel de gasten van extra bedden.
Faciliteiten
- 1 hoofdrestaurant "Thysdrus", met uitzicht op het zwembad, waar lokale en internationale gerechten worden geserveerd in buffetvorm met show cooking en thema-avonden.
- 1 bar/barbecue restaurant op het strand, met een houten terras met uitzicht op zee, voor de lunch van juni tot oktober (beschikbaar op reservering)
- 1 Internationaal à la carte restaurant, gelegen bij het hoofdzwembad, biedt een Tunesisch, Italiaans of internationaal menu (beschikbaar op reservering).
- 2 bars (waaronder 1 lobbybar, 1 poolbar (van mei tot oktober))
- 1 Moors café van 15.00 tot middernacht (muntthee, Turkse koffie en chicha tegen betaling)
- Disco van 23.00 tot 2.00 uur (drankjes tegen betaling)
- Winkels
- Kapsalon
- Gratis Wi-Fi in de receptie en de bar
Activiteiten
Elke dag zijn er talrijke activiteiten onder leiding van Franstalige animatoren en een internationaal animatieteam die u tijdens uw verblijf begeleiden. Tot uw beschikking:
- 2 buitenzwembaden (waaronder een centraal zwembad van 400 m2 en een aquapark met 5 glijbanen) (volgens officiële openingsdatum)
- Gratis ligbedden en parasols bij het zwembad en het strand
- Lening van handdoeken (tegen aanbetaling)
- Aerobics
- Aquagym
- Kookworkshops
- Basketbal
- Strandvolleybal
- Dans
- Spelletjes
- Minivoetbal
- Midgetgolf
- Pétanque
- Tafeltennis
- Stretching
- Tennis (verlichting en uitrusting tegen betaling)
- Boogschieten
- Waterpolo (alleen in de zomer)
- Yoga
Mits supplement:
- Elyssa Thalasso Spa (+16 jaar) van 2000 m2 op drie niveaus, met: bio-marien parcours van zeewater verwarmd tot 32° met bubbelbaden en zwanenhalzen - 40 behandelingscabines (onder andere: affusiecabine, jetdouchecabine,.....) - 1 traditionele hammam - 1 sauna - kapsalon - schoonheidssalon (gezichtsbehandelingen, manicure, pedicure) - rustruimte met kruidenthee - massages, behandelingen en diverse kuren (behandelingsmenu verkrijgbaar bij de hotelreceptie)
- Watersportcentrum : banana, jetski en parasailing (onafhankelijk van het hotel)
Kinderen
Miniclub voor 4- tot 10-jarigen en Tienerprogramma voor 11- tot 17-jarigen
Elke dag van de week geopend van 9.30 tot 12 uur en van 15 tot 17 uur.
- Activiteitenprogramma voor elke leeftijd
- Mini-disco elke avond
- Speeltuin
- 1 rond kinderbad met slangvormige glijbaan
All-in
- Buffetmaaltijden in het hoofdrestaurant
- Ontbijt (7.00 tot 10.00 uur), lunch (12.30 tot 14.00 uur) en diner (18.30 tot 21.30 uur).
- Laat continentaal ontbijt geserveerd in de lobby bar (10u tot 11u)
- Snacks overdag (16-17 uur)
- Nachtelijke snack in de lobbybar (22-23 uur)
- Een lunch- en een dinermenu, eenmaal per verblijf (juni tot oktober), in het barbecuerestaurant (reservering 24 uur van tevoren verplicht)
- Een selectie van lokale alcoholische en niet-alcoholische dranken van 10 tot middernacht (geserveerd per glas).
NB: Schema's worden ter indicatie gegeven en kunnen zonder voorafgaande kennisgeving van het hotel worden gewijzigd zonder enige aansprakelijkheid van YelloSun. Verse vruchtensappen, geïmporteerde dranken, cocktails en drank in flessen zijn niet inbegrepen.
Goed om weten
Hotel gerenoveerd in 2019.- Let op: Transfertijden naar Mahdia; vanuit MIR 01.00u, vanuit NBE; 01.30-02.00u, vanuit TUN: 02.45-03.15u
Verblijfstaks
Toeristenbelasting te betalen ter plaatse
- Aan de Tunesische kust, in het oosten van het land, tussen Monastir en Sfax.
- In Mahdia, een subliem stadje dat zijn charme van weleer heeft behouden
- In de toeristische zone
- Tegenover de Middellandse Zee
- In het hart van een park van 3 ha
- Op een prachtig strand van goudkleurig zand dat zich over meerdere kilometers uitstrekt
- Ca. 1,5 km van de Mahdia Golf Academy
- Ca. 5 km van het dorpje Mahdia, beroemd om zijn zeekerkhof, zijn fort en zijn medina met witte huizen en groene deuren.
- Ca. 6,5 km van de vissershaven waar allerlei felgekleurde boten dansen
- Ca. 47 km van het prachtige amfitheater van El Jem, een overblijfsel van het Romeinse Rijk
- Ca. 58 km van de medina van Sousse, een UNESCO-werelderfgoedlocatie.
- Ca. 105 km van Kairouan, de eerste heilige stad van Tunesië.
- Ca. 230 km van de internationale luchthaven Tunis-Carthage
- Ca.55 km van de luchthaven Monastir Habib Bourguiba
Faciliteiten
-
- Mondi Club
- Aquapark
- YelloSun Early Deals
- Familie
- Thalasso
- Spa
Let op als je naar Tunesië gaat:
Wanneer je naar Tunesië gaat op vakantie is een geldig paspoort verplicht! Bij het niet hebben van een paspoort bij vertrek op reis kan de toegang tot het vliegtuig geweigerd worden, alle kosten hiervoor zijn dan volledig ten koste van de klant!
Zorg er dus voor dat je op tijd je paspoort aanvraagt - hebt of dat je huidig paspoort nog minstens 6 maand geldig is na terugkeer.
Procedure en kosten voor een paspoort hangt af van waar je woont, neem dus best contact op met hen hiervoor.