Hotel Residence Mahmoud
- Tunesië
- Hammamet
- Hammamet
Over Hotel Residence Mahmoud
Dit comfortabele hotel, gelegen op 1, 5 km van het stadscentrum van Hammamet en op slechts 300 meter van het strand, biedt gasten een handige uitvalsbasis om de omgeving te verkennen. De kamers zijn goed ingericht met alle benodigde voorzieningen. De eetgelegenheden omvatten het restaurant 'Piccolo Paradiso', dat traditionele Tunesische en Italiaanse gerechten serveert, een snackbar met pizza's en een centraal restaurant met Tunesische specialiteiten. Het hotel trekt een divers internationaal publiek aan en biedt een voorproefje van wereldwijde culturen.
Faciliteiten
-
Algemeen
- TV kamer
- 24-uurs receptie
- terras
- wasservice
- wisselkantoor
- room service
- conferentiezaal
- zonneterras
- kapper
-
Kinderen
- oppas service
- kinderstoel
-
Activiteiten
- golf
-
Restaurant & bar
- bar
- café
- restaurant
-
Spa & wellness
- medische spabehandelingen
- beauty behandelingen
- spa
- wellness
-
Zwembad
- ligstoelen
- parasol
-
Kamer
- hotelkluis
- airconditioning
-
Faciliteiten
- aantal verdiepingen
- bouwjaar
- laatste renovatie
- stedentrip reizigers
Let op als je naar Tunesië gaat:
Wanneer je naar Tunesië gaat op vakantie is een geldig paspoort verplicht! Bij het niet hebben van een paspoort bij vertrek op reis kan de toegang tot het vliegtuig geweigerd worden, alle kosten hiervoor zijn dan volledig ten koste van de klant!
Zorg er dus voor dat je op tijd je paspoort aanvraagt - hebt of dat je huidig paspoort nog minstens 6 maand geldig is na terugkeer.
Procedure en kosten voor een paspoort hangt af van waar je woont, neem dus best contact op met hen hiervoor.