Waridi Beach Resort & Spa

  1. Tanzania
  2. Zanzibar (Zanzibar)
  3. Pwani Mchangani
  • 26 foto's

Gelegen aan de zandstranden van Zanzibar, in Pwani Mchanga, ligt dit resort op 40 km van Kisauni International Airport en 50 km van Stone Town. Bezoekers vinden er een breed strand met fijn, wit zand dat zich uitstrekt langs de azuurblauwe zee en wuivende palmbomen. Gasten hebben alles wat ze nodig hebben voor een zorgeloze en heerlijke vakantie in dit resort. De kamers zijn voorzien van prachtig

Over Waridi Beach Resort & Spa

Gelegen aan de zandstranden van Zanzibar, in Pwani Mchanga, ligt dit resort op 40 km van Kisauni International Airport en 50 km van Stone Town. Bezoekers vinden er een breed strand met fijn, wit zand dat zich uitstrekt langs de azuurblauwe zee en wuivende palmbomen. Gasten hebben alles wat ze nodig hebben voor een zorgeloze en heerlijke vakantie in dit resort. De kamers zijn voorzien van prachtig bewerkte houten bedden, airconditioning, koffie- en theefaciliteiten en een eigen badkamer met douche. Het resort beschikt over een buitenzwembad waar gasten kunnen ontspannen, een verfrissende duik kunnen nemen en kunnen genieten van een prachtig uitzicht op de oceaan. In het restaurant kunnen gasten genieten van typische mediterrane gerechten en aan de bar van exotische cocktails. Het resort biedt ook fietsen aan voor gasten die de omgeving willen verkennen.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • bagageservice
    • conferentiezaal
    • 24-uurs receptie
    • bibliotheek
    • wasservice
    • tuin
    • wisselkantoor
    • wasserette
    • room service
    • transferservice
    • afstand tot het vliegveld
  • Kinderen
    • oppas service
  • Activiteiten
    • duiken
    • fitness
    • windsurfen
    • zeilen
    • fietsverhuur
    • paardrijden
    • mountainbikers/fietsers
  • Restaurant & bar
    • bar
    • café
    • restaurant
  • Spa & wellness
    • spa
    • medische spabehandelingen
    • sauna
    • wellness
  • Strand
    • strand
  • Zwembad
    • ligstoelen
    • parasol
  • Kamer
    • hotelkluis
  • Faciliteiten
    • seminar/conferentiereizigers
    • aantal verdiepingen
    • gymnastiek
    • bouwjaar
    • winkel mogelijkheden
    • stedentrip reizigers

Locatie


7,3
Goed (7+) 3 beoordelingen
  • Kindvriendelijk 6
  • Aankleding 7,3
  • Faciliteiten 6,6
  • Eten & drinken 6
  • Hygiene 8,6
  • Ligging 8
  • Prijs vs kwaliteit 6,6
  • Slaapcomfort 9,3
  • Personeel 10
  • 4
    • Prijs vs kwaliteit 4
    • Kindvriendelijk 4
    • Personeel 10
    • Aankleding 6
    • Slaapcomfort 10
    • Ligging 8
    • Hygiene 8
    • Eten & drinken 6
    • Faciliteiten 4

    Dit hotel is verouderd. Oude ligstoelen aan het strand, oude parasollen. De animatie is matig. De animatoren tonen niet altijd veel initiatief voor de activiteiten. De yogamatten zijn ronduit vuil en vies. Het eten is lekker maar beperkt in keuze. De kamer wordt elke dag goed gepoetst. De ingang van het hotel is gelegen aan een onaangelegde stoffige en hobbelige weg tussen bouwwerven en afvalhopen. Niet erg mooi. Het personeel is zer vriendelijk.

  • 10
    • Prijs vs kwaliteit 8
    • Kindvriendelijk 6
    • Personeel 10
    • Aankleding 8
    • Slaapcomfort 10
    • Ligging 8
    • Eten & drinken 8
    • Faciliteiten 10
    • Hygiene 10

    Gezellig verblijf met Afrikaanse accenten, vriendelijk personeel, heel goede bedden en badkamer. Wat mij betreft zeker een aanrader in vergelijking met klachten die ter plaatse hoorde over andere hotels met een ster meer.


Anderen bekeken ook