Zero Drach del Mar
- Spanje
- Mallorca
- Porto Cristo
Over Zero Drach del Mar
LiggingHet hotel ligt in Porto Cristo, op slechts 10 minuten van het strand (ca. 800 m) en het stadscentrum. In de omgeving van het hotel bevinden zich winkelzones met winkels, boetieks, bars en restaurants. De beroemde drakengrotten (Cuevas del Drach) bevinden zich eveneens op steenworp afstand.
Eten en drinken
Het hotel beschikt over een ontbijtzaal. De gasten genieten van de maaltijden in een gemoedelijke sfeer in een van de 2 restaurants (buffet en à la carte). Het verblijf biedt een overnachting incl. ontbijt en halfpension als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Het complex beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.
Sport/entertainment
Het zwembadcomplex in de openlucht biedt verkwikkend zwemplezier. Een zonneterras nodigt uit tot een ontspannen oponthoud. Op het gebied van recreatie biedt het complex naast de fitnessstudio, yoga en massagebehandelingen ook nog een spa tegen betaling aan. Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 702051