Don Pepe

  1. Spanje
  2. Mallorca
  3. El Arenal
  • 8 foto's

Dit hotel ligt naast het beroemde strand El Arenal, hier is een van de beroemdste discotheken van Playa de Palma gevestigd. Het hotel ligt op slechts 12 km van Palma de Mallorca en hier kunnen de gasten genieten van wandelingen door de historische stad en een bezoek brengen aan de kathedraal en de Arabische baden. Restaurants, bars en pubs zijn in de directe omgeving te vinden en de luchthaven Pal

Over Don Pepe

Ligging

Dit hotel ligt naast het beroemde strand El Arenal, hier is een van de beroemdste discotheken van Playa de Palma gevestigd. Het hotel ligt op slechts 12 km van Palma de Mallorca en hier kunnen de gasten genieten van wandelingen door de historische stad en een bezoek brengen aan de kathedraal en de Arabische baden. Restaurants, bars en pubs zijn in de directe omgeving te vinden en de luchthaven Palma de Mallorca ligt op ongeveer 6 km afstand van het hotel.

Hotelfaciliteiten

Het hotel beschikt over 154 niet-rokerskamers en over een lift. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Het voorzieningenaanbod van het hotel bevat een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor en een drankenautomaat. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Rolstoelvriendelijke faciliteiten zijn beschikbaar. Er zijn winkels die tot rondneuzen en flaneren uitnodigen. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. Wie met de auto komt, kan hem op het parkeerterrein van het hotel parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, een wekdienst, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen. Bij het zakendoen kan van het businesscenter gebruik worden gemaakt en staat een fax ter beschikking.

Kamers

In de kamers zijn airconditioning, een centraal regelbare verwarming en een ventilator voorhanden. Op het balkon of terras kunnen de gasten heerlijk ontspannen. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een kluis, een minibar en een bureau beschikbaar. Een broekenpers is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Bovendien zijn een telefoon, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. De gasten genieten in de badkamers cosmetische producten en een handdoekenset. Er zijn ook rolstoelvriendelijke kamers met barrièrevrije badkamer beschikbaar.

Sport/entertainment

De vakantiegangers kunnen op het terras van het mooie weer genieten. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals fietsen/mountainbiken, biljart, een spa, een sauna en massagebehandelingen zorgen voor de nodige afwisseling. Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Bij de accommodatie kunnen de gasten halfpension boeken. Bij het ontbijt en het diner wordt een afwisselend buffet samengesteld.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Diners Club en MasterCard.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • TV kamer
    • rolstoeltoegankelijk
    • lift
    • wasservice
    • internet
    • parkeerplaats
    • wisselkantoor
    • wasserette
  • Activiteiten
    • biljart
    • fietsverhuur
  • Restaurant & bar
    • café
  • Spa & wellness
    • massage
    • sauna
  • Kamer
    • hotelkluis

Locatie


7
Goed (7+) 12 beoordelingen
  • Animatie 2
  • Kindvriendelijk 4,8
  • Aankleding 4,9
  • Faciliteiten 6,2
  • Eten & drinken 5,2
  • Hygiene 7,4
  • Ligging 7,6
  • Prijs vs kwaliteit 5,8
  • Slaapcomfort 7,6
  • Personeel 7,9
  • 8
    • Faciliteiten 6
    • Eten & drinken 6
    • Hygiene 10
    • Ligging 10
    • Slaapcomfort 10
    • Aankleding 2
    • Personeel 10
    • Kindvriendelijk 6
    • Prijs vs kwaliteit 4

    Voor 2 personen was de kamer wel heel klein. Maar vriendelijk personeel en lieve schoonmakers Kamers waren schoon Het is echt voor jongeren.

  • 8
    • Faciliteiten 8
    • Hygiene 6
    • Ligging 10
    • Slaapcomfort 8
    • Aankleding 8
    • Personeel 10
    • Prijs vs kwaliteit 4

Anderen bekeken ook