Modern appartement in Gerlos naast de skilift Appartement in Gerlos bij Skilift

  • Woonkamer
  • Slaapkamer
  • Eetkamer
  • Faciliteiten en service van vakantiehuis
  • Exterieur vakantiehuis (zomer)
  • 39 foto's

In het centrum van Gerlos (1250 m) ligt dit prachtige appartementencomplex. Op de 1e etage vind je dit royale appartement van 85 m². Het is te bereiken met de lift. Door de luxe woonkamer en moderne keuken voel je je gelijk thuis. Je beschikt over 2 riante slaapkamers met 6 slaapplaatsen. Verder zijn er 2 badkamers en beschik je over een privé-sauna. De woning ligt direct naast de piste, de skilif

  • 6 gasten
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 85 m2

Over Modern appartement in Gerlos naast de skilift

Algemene informatie

In het centrum van Gerlos (1250 m) ligt dit prachtige appartementencomplex. Op de 1e etage vind je dit royale appartement van 85 m². Het is te bereiken met de lift. Door de luxe woonkamer en moderne keuken voel je je gelijk thuis. Je beschikt over 2 riante slaapkamers met 6 slaapplaatsen. Verder zijn er 2 badkamers en beschik je over een privé-sauna.



De woning ligt direct naast de piste, de skilift en de restaurants. Meer in het centrum kun je niet zitten. In de zomer kun je hier wandelen, mountainbiken en de bezienswaardigheden van Tirol en het Salzburgerland bezoeken.



Aan meerdere zijden van het huis heb je toegang tot de balkons, met een prachtig uitzicht op de bergen.



Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar in de parkeergarage onder het complex. Andere auto's kun je elders in het dorp parkeren (mogelijk tegen betaling). Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart verrekend.

Ruimtes en slaapkamers

Op de 1e etage: (woonkamer(TV, eettafel(6 personen), zithoek(6 personen)), open keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, combimagnetron, magnetron, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(stapelbed, TV, balkon), slaapkamer(2-pers. bed, stapelbed, TV, balkon), badkamer(bad met douche, douche, wastafel), toilet, relaxruimte(sauna))

skiberging, garage, wasdroger(gedeeld met andere gasten, tegen betaling), wasmachine(tegen betaling), balkon, verwarming(vloerverwarming), tuinmeubilair, lift, kinderbed, kinderstoel
Vanaf deze winter hebben onze gasten een eigen locker bij de lift aan de overkant van ons appartement .
Hier kan de ski uitrusting warm en veilig staan zodat u hier niet mee hoeft te slepen.

Huisregels

  • Check-in 16:00 - 18:00
  • Checkout 10:00
  • Huisdieren Niet beschikbaar
  • Minimale leeftijd 18,000
  • Max baby bedden 1,000
Opmerking
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Voorwaarden annulering
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Faciliteiten

  • Soort
    • Appartement
  • Situering
    • Appartement
  • Ligging
    • In de bergen > 1000 m.
    • In een woonwijk of centrum (dorp)
    • Aan de skipiste
  • Algemeen
    • Niet roken
    • WiFi
  • Vakantie thema(s)
    • Skiën
  • Which of the following best describes your property
    • Bergen
  • Leisure activities
    • Skiën
  • Op de 1e etage
    • woonkamer: 1:
      • TV: 1
      • eettafel: 1: 6 personen
      • zithoek: 1: 6 personen
    • open keuken: 1:
      • fornuis: 1: keramisch
      • koffiezetapparaat: 1
      • oven: 1
      • combimagnetron: 1
      • magnetron: 1
      • koel-/vriescombinatie: 1
    • slaapkamer: 2:
      • 2-pers. bed: 1
      • stapelbed: 2
      • TV: 2
      • balkon: 2
    • badkamer: 1:
      • bad met douche: 1
      • douche: 1
      • wastafel: 1
    • toilet: 1
    • relaxruimte: 1: sauna: 1
  • wasdroger
    • gedeeld met andere gasten
    • tegen betaling
  • wasmachine
    • tegen betaling
  • verwarming
    • vloerverwarming
  • Faciliteiten
    • skiberging
    • garage
    • balkon
    • tuinmeubilair
    • lift
    • kinderbed
    • kinderstoel

Locatie

Toon de kaart
In de buurt
Centrum 100 m
Meer 4 km
Winkel/supermarkt 100 m
Restaurants 100 m
Uitgaan 100 m
Openbaar vervoer 300 m
SkiLift 50 m
SkiSlope 100 m
CrossCountry 1 km

Anderen bekeken ook