Ruim appartement in Salzburgerland met mooi uitzicht Appartement met tuin in Leogang, Salzburg

  • Exterieur vakantiehuis (zomer)
  • Woonkamer
  • Keuken
  • Slaapkamer
  • Exterieur vakantiehuis (zomer)
  • 23 foto's

Dit ruime appartement in Leogang is geschikt voor twee personen en perfect voor een vakantie met uw partner. De skilift ligt op slechts 200 m afstand van het appartement. Direct aan het idyllische centrum van Leogang, met een prachtig uitzicht op de imposante bergketen van Leogang, vindt u dit ruime appartement met eigen ingang. De ruime woon-/slaapkamer biedt veel ruimte en is netjes ingericht. E

  • 2 gasten
  • 0 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 40 m2

Over Ruim appartement in Salzburgerland met mooi uitzicht

Algemene informatie

Dit ruime appartement in Leogang is geschikt voor twee personen en perfect voor een vakantie met uw partner. De skilift ligt op slechts 200 m afstand van het appartement.

Direct aan het idyllische centrum van Leogang, met een prachtig uitzicht op de imposante bergketen van Leogang, vindt u dit ruime appartement met eigen ingang. De ruime woon-/slaapkamer biedt veel ruimte en is netjes ingericht. Er is een aparte keuken en badkamer en een eigen terras. Het uitzicht is fantastisch.

In de winter ligt de skipiste (Schanteilift, die drie avonden per week geopend is: nachtskiën met schijnwerpers) op slechts 300 meter afstand en kunt u bijna tot aan uw appartement skiën. Het appartement ligt op slechts 5 minuten rijden (3 km) van het gigantische skigebied Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn. De skibus vertrekt vanuit het dorp en u kunt via de skipiste naar beneden naar het dorp.
Vanuit het dorp is er ook toegang tot een uitgebreid netwerk van langlaufloipes (van Leogang in Tirol of via Saalfelden naar Maria Alm, Hintertal of Maishofen naar Zell am See en verder). In de omgeving vindt u idyllische en verlichte rodelbanen. Wandelpaden (winter) wachten direct voor het huis op u!

Direct aan het idyllische centrum van Leogang, met een prachtig uitzicht op het imposante Leoganger gebergte, vindt u dit ruime appartement met eigen ingang. De ruime woon-/slaapkamer biedt veel ruimte en is netjes ingericht. Er is een aparte keuken en badkamer en een eigen terras. Het uitzicht is fantastisch. De ruime en prachtig aangelegde tuin wordt gedeeld en strekt zich harmonieus uit in de weilanden en open velden.

Ruimtes en slaapkamers

Parterre: (keuken(fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, koel-/vriescombinatie), woon/slaapkamer(2-pers. bed, TV), badkamer(douche, wastafel, toilet), terras)

verwarming(CV), tuin(gedeeld met eigenaar), tuinmeubilair, parking

Huisregels

  • Check-in 15:00 - 18:00
  • Checkout 10:00
  • Huisdieren Niet beschikbaar
  • Minimale leeftijd 18,000
  • Max baby bedden 1,000
Opmerking
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 10% korting op skihuur bij Sport Mitterer in Leogang
Voorwaarden annulering
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.

Faciliteiten

  • Soort
    • Appartement
  • Situering
    • Appartement
  • Ligging
    • Landelijk
    • In de bergen > 1000 m.
    • Aan de skipiste
  • Algemeen
    • Niet roken
    • WiFi
  • Vakantie thema(s)
    • Skiën
  • Which of the following best describes your property
    • Bergen
  • Leisure activities
    • Skiën
  • Parterre
    • keuken: 1:
      • fornuis: 1: 4 kookplaten
      • koffiezetapparaat: 1
      • oven: 1
      • koel-/vriescombinatie: 1
    • woon/slaapkamer: 1:
      • 2-pers. bed: 1
      • TV: 1
    • badkamer: 1:
      • douche: 1
      • wastafel: 1
      • toilet: 1
    • terras: 1
  • verwarming
    • CV
  • tuin
    • gedeeld met eigenaar
  • Faciliteiten
    • tuinmeubilair
    • parking

Locatie

Toon de kaart
In de buurt
Centrum 600 m
Bos 500 m
Meer (Ritzensee Saalfelden) 9 km
Meer (Zeller see Zell am See) 20 km
Winkel/supermarkt 600 m
Restaurants 600 m
Openbaar vervoer 600 m
Openbaar zwembad 1 km
SkiLift (Dorf) 200 m
SkiLift (Asitz) 4 km
SkiSlope 4 km
CrossCountry 2 km
Toerist informatie 600 m
Luchthaven 70 km

Anderen bekeken ook