Porto Planos Beach Hotel

  1. Griekenland
  2. Zakynthos
  3. Tsilivi
  • 14 foto's

Around 50 m from a beach is located the hotel PORTO PLANOS BEACH HOTEL. The hotel has a 24h reception, Wi-Fi as well as parking spaces. Distances Airport: approximately at 10 km Bus stop: approximately at 100 m Additional information The hotel has a total of 60 rooms.

Over Porto Planos Beach Hotel

Around 50 m from a beach is located the hotel PORTO PLANOS BEACH HOTEL. The hotel has a 24h reception, Wi-Fi as well as parking spaces.
Distances
  • Airport: approximately at 10 km
  • Bus stop: approximately at 100 m

Additional information The hotel has a total of 60 rooms.
Air conditioning is charged

Faciliteiten

  • General Facilities
    • Internet
  • Room facilities
    • Air conditioning

Toerismebelasting Griekenland

Sinds 01-01-2018 betaal je in Griekenland bij aankomst in je accomodatie een toeristenbelasting.
Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van je accomodatie.
Voor alle verblijven vanaf 01-01-2025 gelden volgende zaken:

Tijdens een verblijf in het hoogseizoen (van 01 april tot en met 31 oktober):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 1,50 à € 2,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 3,00 à € 5,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 7,00 à € 10,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 10,00 à € 15,00 per kamer of appartement per nacht.

Tijdens een verblijf in het laagseizoen (van 01 november tot en met 31 maart):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 0,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 1,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 3,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 4,00 per kamer of appartement per nacht.


Locatie


4,8
2 beoordelingen
  • Aankleding 4,8
  • Faciliteiten 4,8
  • Eten & drinken 5,1
  • Hygiene 6,8
  • Ligging 8,8
  • Prijs vs kwaliteit 4
  • Slaapcomfort 5,3
  • Personeel 9,1
  • 4
    • Prijs vs kwaliteit 4
    • Personeel 10
    • Aankleding 4
    • Slaapcomfort 8
    • Ligging 8
    • Hygiene 6
    • Eten & drinken 6
    • Faciliteiten 4

    In het algemeen waren we niet onder de indruk van het hotel. De kamer was prima, in de badkamer ontbrak een douchedeur, zat er schimmel in de douche, rook niet heel fris en zag er in het algemeen niet 4 sterren waardig uit. Bij het ontbijt zat het vol wespen (binnen bij de uitgifte van de zoetwaren voor in de yoghurt etc.), maar ook buiten kon je niet zitten i.v.m. de vele wespen die er waren. Het balkon was erg klein, er paste net 2 stoelen op en het uitzicht was verschrikkelijk. Het terras bij het zwembad zag er achterstallig uit. Daarentegen was het personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Voor ons was het zeker geen 4 sterren hotel.

  • 6
    • Personeel 8
    • Aankleding 6
    • Slaapcomfort 2
    • Ligging 10
    • Hygiene 8
    • Eten & drinken 4
    • Faciliteiten 6

    Het hotel is eenvoudig. De kamer is erg klein. Het bed is hard en je voelt de veren In je rug. Kregen wel elke dag schone handdoeken en bedlinnen. Douche is klein. Ontbijt is niet super qua keuze. Er zijn veel andere nationaliteiten in het hotel. De ligging is goed. Wij zijn zelf bij het hotel wat aan zee ligt en bedde eb parasols verhuurd gaan zwemmen. Het zwembad is niet gezellig .


Anderen bekeken ook