Makryammos

  1. Griekenland
  2. Thassos
  3. Makryammos
  • 267 foto's

Wanneer je verblijft bij Makryammos Bungalows in Thasos, zit je aan het strand, binnen 15 minuten rijden van Saliara Beach en Makryammos Beach. Dit hotel met 4 sterren ligt op 24, 1 km van Paradise Beach en op 2, 4 km van Ancient Agora of Thasos. Mis de recreatieve mogelijkheden niet, waaronder een outdoor tennisbaan en een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit hotel beschikt bovendien over gratis w

Over Makryammos

Wanneer je verblijft bij Makryammos Bungalows in Thasos, zit je aan het strand, binnen 15 minuten rijden van Saliara Beach en Makryammos Beach. Dit hotel met 4 sterren ligt op 24, 1 km van Paradise Beach en op 2, 4 km van Ancient Agora of Thasos. Mis de recreatieve mogelijkheden niet, waaronder een outdoor tennisbaan en een seizoensgebonden buitenzwembad. Dit hotel beschikt bovendien over gratis wifi en een televisie in de gemeenschappelijke ruimtes. Ter plaatse is gratis parkeergelegenheid. Stil je honger in een van de 2 restaurants van het hotel. Geniet van een verfrissend drankje in de strandbar, de poolbar of een van de 2 bars/lounges. Maak je thuis in één van de 206 kamers met een koelkast en een flatscreentelevisie. De kamers hebben een gemeubileerd terras. Dankzij gratis wifi blijf je verbonden en satellietzenders zorgen voor entertainment. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en een haardroger.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • TV kamer
    • 24-uurs receptie
    • wasservice
    • tuin
    • wisselkantoor
    • conferentiezaal
    • zonneterras
  • Kinderen
    • kinderstoel
    • speeltuin
  • Activiteiten
    • duiken
    • beachvolleybal
    • biljart
    • tennis
    • volleybal
    • basketbal
  • Restaurant & bar
    • bar
    • café
    • buffet
    • restaurant
    • ontbijtbuffet
  • Spa & wellness
    • medische spabehandelingen
    • wellness
  • Zwembad
    • ligstoelen
    • parasol
  • Kamer
    • hotelkluis
    • airconditioning
  • Faciliteiten
    • seminar/conferentiereizigers
    • laatste renovatie
    • stedentrip reizigers

Toerismebelasting Griekenland

Sinds 01-01-2018 betaal je in Griekenland bij aankomst in je accomodatie een toeristenbelasting.
Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van je accomodatie.
Voor alle verblijven vanaf 01-01-2025 gelden volgende zaken:

Tijdens een verblijf in het hoogseizoen (van 01 april tot en met 31 oktober):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 1,50 à € 2,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 3,00 à € 5,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 7,00 à € 10,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 10,00 à € 15,00 per kamer of appartement per nacht.

Tijdens een verblijf in het laagseizoen (van 01 november tot en met 31 maart):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 0,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 1,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 3,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 4,00 per kamer of appartement per nacht.


Locatie


10
Uitstekend (9+) 2 beoordelingen
  • Aankleding 8,8
  • Faciliteiten 10
  • Eten & drinken 8,8
  • Hygiene 10
  • Ligging 10
  • Prijs vs kwaliteit 8
  • Slaapcomfort 8,8
  • Personeel 8,8
  • 10
    • Prijs vs kwaliteit 8
    • Personeel 8
    • Aankleding 8
    • Slaapcomfort 8
    • Ligging 10
    • Hygiene 10
    • Eten & drinken 8
    • Faciliteiten 10

    We hebben eind mei een heerlijk vakantie gehad. Wat een mooie plek! Je moet wel een beetje conditie hebben want er is nogal wat hoogte verschil op het park. Het dorp/stad is niet te voet bereikbaar, dus een auto huren is wel handig als je wat wilt zien. Wij hebben direct vanuit vliegveld een auto gehuurd en deze op de ferry meegenomen. Het werd ons pas kort van te voren duidelijk dat je op vaste land land en dan met dee ferry naar het eiland gaan. De transfer is best prijzig en toen snapten we ook waarom. Dit mag in de uitleg wel aangegeven worden, anders kom je voor een aardige verrassing te staan.

  • 10
    • Personeel 10
    • Aankleding 10
    • Slaapcomfort 10
    • Ligging 10
    • Hygiene 10
    • Faciliteiten 10
    • Eten & drinken 10

    mooie locatie aardige mensen uitstekend schoongemaakte kamer iedere dag


Anderen bekeken ook