Hotel Belvedere

  1. Griekenland
  2. Skiathos
  3. Achladies
  • 8 foto's

Dit hotel bevindt zich in Achladies, op ongeveer 500 m van het zandstrand.

Over Hotel Belvedere

Ligging

Dit hotel bevindt zich in Achladies, op ongeveer 500 m van het zandstrand.

Hotelfaciliteiten

Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Het hotel beschikt over verschillende gemakken voor een comfortabel en een ontspannen verblijf waaronder een kluis, een tv-ruimte, een oppasservice, een kinderopvang, een roomservice, een wasservice en een rookzone. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Een lift en faciliteiten voor rolstoelgebruikers zijn voorhanden. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. De kinderen kunnen zich op de speelplaats naar hartelust uitleven. Om te parkeren hebben de gasten de beschikking over een garage (kosteloos) en een parkeerplaats.

Kamers

Airconditioning in de kamers zorgt voor een aangenaam luchtklimaat. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op zee genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. Bovendien zijn een kluis en een minibar beschikbaar. Ook een koelkast behoort tot de standaardvoorzieningen. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een televisie en Wi-Fi (tegen toeslag). In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten.

Sport/entertainment

Naast binnen- en buitenzwembaden is er een zone met kinderzwembaden. Een zonneterras, ligstoelen en parasols zijn voorhanden. In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. Verschillende ontspanningsmogelijkheden zoals een fitnessstudio, tafeltennis en darts zorgen voor de nodige afwisseling. Tot de andere vrijetijdsmogelijkheden horen een animatieprogramma, livemuziek en een disco. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een restaurant, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Er kan all-inclusive worden geboekt. Een uitgebreid ontbijtbuffet, middagmaaltijd en diner zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Daarnaast stelt het verblijf snacks beschikbaar. Het hotel beschikt over een assortiment alcoholische en alcoholvrije dranken.

Creditcards

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, AMEXCO en MasterCard.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • lift
    • wasservice
    • tuin
    • internet
    • parkeerplaats
    • zonneterras
    • receptie
  • Kinderen
    • kinderstoel
  • Strand
    • strand
  • Zwembad
    • zwembad
  • Kamer
    • hotelkluis
    • airconditioning
  • Faciliteiten
    • Maestrokaart
    • aantal bars
    • lobby

Toerismebelasting Griekenland

Sinds 01-01-2018 betaal je in Griekenland bij aankomst in je accomodatie een toeristenbelasting.
Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van je accomodatie.
Voor alle verblijven vanaf 01-01-2025 gelden volgende zaken:

Tijdens een verblijf in het hoogseizoen (van 01 april tot en met 31 oktober):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 1,50 à € 2,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 3,00 à € 5,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 7,00 à € 10,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 10,00 à € 15,00 per kamer of appartement per nacht.

Tijdens een verblijf in het laagseizoen (van 01 november tot en met 31 maart):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 0,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 1,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 3,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 4,00 per kamer of appartement per nacht.


Locatie


Anderen bekeken ook