Olympic Villas

  1. Griekenland
  2. Santorini
  3. Oia
  • 131 foto's

Met een verblijf bij Olympic Villas in Santorini, bevind je je vlak bij het strand, vlak bij Egeïsche Eilanden en Caldera van Santorini. Dit aparthotel ligt op 1,1 km van Panagia Platsani en op 1,4 km van Naval Museum. De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets. Enkele van de voorzieningen zijn een bag

Over Olympic Villas

Met een verblijf bij Olympic Villas in Santorini, bevind je je vlak bij het strand, vlak bij Egeïsche Eilanden en Caldera van Santorini. Dit aparthotel ligt op 1,1 km van Panagia Platsani en op 1,4 km van Naval Museum.
De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.
Enkele van de voorzieningen zijn een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie. Tegen betaling kun je van een shuttleservice van/naar de luchthaven gebruikmaken.
Gasten van Olympic Villas kunnen iets lekkers halen bij de snackbar/deli. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker ontbijtbuffet. 
Doe of je thuis bent in één van de 29 klimaatgeregelde kamers met kitchenettes, inclusief een koelkast en een kookplaat. Alle kamers hebben een gemeubileerd balkon of terras. Dankzij een flatscreentelevisie kun je lekker op de kamer ontspannen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een koffiezetapparaat/waterkoker, alleen op werkdagen is er een huishoudservice en een gratis babybed kun je aanvragen.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • terras
  • Kamer
    • hotelkluis

Toerismebelasting Griekenland

Sinds 01-01-2018 betaal je in Griekenland bij aankomst in je accomodatie een toeristenbelasting.
Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van je accomodatie.
Voor alle verblijven vanaf 01-01-2025 gelden volgende zaken:

Tijdens een verblijf in het hoogseizoen (van 01 april tot en met 31 oktober):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 1,50 à € 2,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 3,00 à € 5,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 7,00 à € 10,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 10,00 à € 15,00 per kamer of appartement per nacht.

Tijdens een verblijf in het laagseizoen (van 01 november tot en met 31 maart):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 0,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 1,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 3,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 4,00 per kamer of appartement per nacht.


Locatie

Toon de kaart

8
Heel goed (8+)
  • Kindvriendelijk 8
  • Faciliteiten 6
  • Hygiene 10
  • Ligging 9
  • Prijs vs kwaliteit 7
  • Slaapcomfort 7
  • Personeel 10
  • 8
    • Kindvriendelijk 8
    • Faciliteiten 6
    • Personeel 10
    • Hygiene 10
    • Prijs vs kwaliteit 7
    • Slaapcomfort 7
    • Ligging 9

    De kamers zijn eenvoudig, als je aan de caldera kant zat, had je een mooi uitzicht. De achterkant straatzijde wel uitzicht over zee. Maar een lawaaierige weg.


Anderen bekeken ook