24 Seven Boutique Hotel

  1. Griekenland
  2. Kreta
  3. Malia
  • 12 foto's

Het boetiekhotel heeft een perfecte atmosfeer voor gasten die stijlvolle ambiance appreciëren en ligt in Malia.

Over 24 Seven Boutique Hotel

Ligging

Het boetiekhotel heeft een perfecte atmosfeer voor gasten die stijlvolle ambiance appreciëren en ligt in Malia.

Hotelfaciliteiten

Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Tot het serviceaanbod behoren een kluis en een wisselkantoor. In de openbare ruimtes is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het complex beschikt over meerdere voor gehandicapten toegankelijke vrijetijdsbestedingen. Een lift en faciliteiten voor rolstoelgebruikers zijn voorhanden. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige voorzieningen van het hotel behoort een tv-ruimte. Wie met de auto komt, kan hem (kosteloos) op het parkeerterrein van het complex parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een medische dienst en een eigen shuttlebus. Sportieve gasten die het omliggende landschap op de fiets willen verkennen, zullen de fietsverhuur op prijs stellen.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een prettig luchtklimaat in de kamers. De gasten kunnen vanaf het balkon of het terras van het uitzicht op de bergen genieten. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. Hun waardevolle spullen kunnen de gasten tegen betaling in een kluis opbergen. De kitchenette is van een thee-/koffiezetapparaat voorzien. Voor vakantiecomfort zorgen een flatscreen-tv en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer vinden de gasten een douche. Daarnaast zijn rolstoelvriendelijke kamers te boeken. Het verblijf beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.

Sport/entertainment

Voor afwisselende recreatie en vrijetijdsbesteding staan de sport- en amusementsmogelijkheden van het complex ter beschikking. Binnen- en buitenzwembaden zijn uitstekend geschikt voor een paar uurtjes aquarobics training en actieve ontspanning. Een zonneterras, ligstoelen en parasols zijn voorhanden. Tegen betaling kunnen de gasten van biljart gebruikmaken. Tot de andere vrijetijdsmogelijkheden horen een animatieprogramma, livemuziek en een disco. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Het hotel beschikt over een restaurant en een bar. Er kan halfpension worden geboekt. Aangeboden worden ontbijt, middagmaaltijd en diner. Indien gewenst worden ook kindermenu's bereid.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • TV kamer
    • lift
    • rolstoeltoegankelijk
    • internet
    • parkeerplaats
    • wisselkantoor
    • zonneterras
  • Activiteiten
    • biljart
    • fietsverhuur
    • discotheek
  • Zwembad
    • zwembad
    • ligstoelen
    • parasol
  • Kamer
    • hotelkluis

Toerismebelasting Griekenland

Sinds 01-01-2018 betaal je in Griekenland bij aankomst in je accomodatie een toeristenbelasting.
Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van je accomodatie.
Voor alle verblijven vanaf 01-01-2025 gelden volgende zaken:

Tijdens een verblijf in het hoogseizoen (van 01 april tot en met 31 oktober):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 1,50 à € 2,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 3,00 à € 5,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 7,00 à € 10,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 10,00 à € 15,00 per kamer of appartement per nacht.

Tijdens een verblijf in het laagseizoen (van 01 november tot en met 31 maart):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 0,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 1,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 3,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 4,00 per kamer of appartement per nacht.


Locatie


8
Heel goed (8+) 2 beoordelingen
  • Kindvriendelijk 7
  • Aankleding 8
  • Faciliteiten 8
  • Eten & drinken 7
  • Hygiene 9
  • Ligging 8
  • Prijs vs kwaliteit 9
  • Slaapcomfort 9
  • Personeel 7
  • 8
    • Prijs vs kwaliteit 10
    • Kindvriendelijk 8
    • Personeel 8
    • Aankleding 6
    • Slaapcomfort 10
    • Ligging 10
    • Hygiene 10
    • Eten & drinken 8
    • Faciliteiten 8

    We waren met zijn drieën en wilden niet een slaapbank, wat je veel ziet in Griekenland. Bij 24seven Boutique hadden we 4 echte bedden. Het zag er eenvoudig uit, maar wel schoon, ruim en compleet. Vriendelijke mensen en meedenkend. Voor ons goede ligging net in of naast het oude Malia ver weg van de strip met alle uitgaansgelegenheden, maar wel lopend te doen. Fantastische restaurants in ‘The old village’, die dan wel weer dichtbij zijn.

  • 8
    • Prijs vs kwaliteit 8
    • Kindvriendelijk 6
    • Personeel 6
    • Aankleding 10
    • Slaapcomfort 8
    • Ligging 6
    • Hygiene 8
    • Eten & drinken 6
    • Faciliteiten 8

    Goed hotel. Wat voor mij onmisbaar was daar is een vervoersmiddel omdat t complex wat hoger in old town ligt. Wandeling naar t strand is 25min.


Anderen bekeken ook