DICOSTA seaside hotel & spa

  1. Griekenland
  2. Kos
  3. Tigaki
  • 11 foto's

Dit kuurhotel, geweldig voor strandvakantiegangers, ligt buiten van Tigaki, direct aan het geleidelijk in het water aflopende zandstrand, het centrum van Tigaki bereikt men na ongeveer 7,5 km. Direct voor de accommodatie staat een bushalte.

Over DICOSTA seaside hotel & spa

Ligging

Dit kuurhotel, geweldig voor strandvakantiegangers, ligt buiten van Tigaki, direct aan het geleidelijk in het water aflopende zandstrand, het centrum van Tigaki bereikt men na ongeveer 7,5 km. Direct voor de accommodatie staat een bushalte.

Hotelfaciliteiten

Het hotel werd pas recent - in 2025 – gebouwd. Het verblijf beschikt over 45 kamers. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. De gasten van het hotel kunnen van een bagagedepot, een kluis, een wisselkantoor, een tv-ruimte, een 24-uurs beveiligingsdienst, een wasservice, een kapper, een kopieerapparaat, een rookzone en een lounge gebruikmaken. In de openbare ruimtes (kosteloos) is Wi-Fi verkrijgbaar. Herinneringen aan het verblijf kunnen in de souvenirwinkel worden aangeschaft. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige faciliteiten behoort een eigen shuttlebus. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur (tegen toeslag) ook op de fiets worden verkend.

Kamers

Airconditioning (kosteloos) en een individueel regelbare verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. In de meeste verblijven genieten de gasten van zijwaarts zeezicht van het balkon of het terras. Vanuit sommige kamers hebben de gasten een schitterend uitzicht op zee. De gasten kunnen heerlijk slapen op een kingsize bed. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. Ook zijn een koelkast en een mini-koelkast aanwezig. Een strijkset is voor het extra comfort van de gasten verkrijgbaar. Op de kamers zijn een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en Wi-Fi (kosteloos) voorhanden. Een keuze uit verschillende kussens belooft een heerlijk comfort. In de badkamer, van een douche en een bidet voorzien, vinden de gasten een föhn en badjassen. Voor extra comfort in de badkamers zorgen cosmetische producten.

Sport/entertainment

Het zwembadcomplex met overdekte gedeeltes en zones in de openlucht nodigt uit tot ontspannen zwemplezier (tegen toeslag). De ligstoelen zijn ideaal om van de zon te genieten. De fitnessruimtes zijn perfect geschikt voor een uitgebreide en afwisselende workout. Het hotel beschikt over een wellnessgedeelte met een spa, een sauna, massagebehandelingen, kuurbehandelingen, anti-aging behandelingen, een cellulitisbehandeling en ook (tegen betaling) een beautyfarm. ´s Avonds kunnen de gasten met livemuziek de dag op aangename wijze afsluiten. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een eetzaal en een lobbybar behoren tot de culinaire faciliteiten. Voor het culinaire gedeelte zorgen buffet- en à-la-carte-restaurants (met airconditioning en voor niet-rokers). Verfrissende drankjes aan de strandbar staan garant voor feelgood momenten. Een Amerikaans à-la-carte-ontbijt belooft een goede start in de dag. Als ontbijt, middageten en diner kunnen verschillende à-la-cartegerechten worden gekozen. Dieetgerechten, glutenvrije maaltijden en veganistische maaltijden worden op aanvraag bereid. Tegen betaling kunnen de gasten ook gebruikmaken van alcoholvrije dranken en alcoholische dranken.

Creditcards

De volgende creditcards worden in het verblijf geaccepteerd: Visa en MasterCard.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • TV kamer
    • wasservice
    • internet
    • wisselkantoor
    • kapper
  • Activiteiten
    • fitness
    • fietsverhuur
  • Spa & wellness
    • massage
    • sauna
  • Zwembad
    • zwembad
    • ligstoelen
  • Kamer
    • hotelkluis

Toerismebelasting Griekenland

Sinds 01-01-2018 betaal je in Griekenland bij aankomst in je accomodatie een toeristenbelasting.
Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van je accomodatie.
Voor alle verblijven vanaf 01-01-2025 gelden volgende zaken:

Tijdens een verblijf in het hoogseizoen (van 01 april tot en met 31 oktober):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 1,50 à € 2,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 3,00 à € 5,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 7,00 à € 10,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 10,00 à € 15,00 per kamer of appartement per nacht.

Tijdens een verblijf in het laagseizoen (van 01 november tot en met 31 maart):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 0,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 1,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 3,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 4,00 per kamer of appartement per nacht.


Locatie

Toon de kaart

Anderen bekeken ook