Acharavi Garden

  1. Griekenland
  2. Corfu
  3. Acharavi
  • 15 foto's

Dit hotel bevindt zich in Acharavi, op ca. 150 m van een strand verwijderd, op een rustige plek.

Over Acharavi Garden

Ligging

Dit hotel bevindt zich in Acharavi, op ca. 150 m van een strand verwijderd, op een rustige plek.

Hotelfaciliteiten

Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Het verblijf is ingericht met een bagagedepot en een kluis. Via Wi-Fi hebben de gasten toegang tot het internet. Het hotel beschikt over faciliteiten voor rolstoelgebruikers en een lift. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Buiten biedt een tuin extra ruimte voor ontspanning en recreatie. Tot de overige voorzieningen van het verblijf behoren een speelkamer en een bibliotheek. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage (kosteloos) of op de parkeerplaats parkeren. Onder de beschikbare voorzieningen bevinden zich een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, een 24-uurs roomservice, een wasservice, een muntwasserette en een hotelarts. De omgeving kan door de aanwezigheid van de fietsverhuur ook op de fiets worden verkend.

Kamers

Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De meeste kamers hebben een balkon. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed en een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. De beste bescherming voor het eigendom van de gasten biedt een kluis. In de kitchenette bevinden zich een koelkast, een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat. Bovendien zijn een telefoon, een televisie en Wi-Fi (kosteloos) beschikbaar. In de badkamer, uitgerust met een douche en een bad, vinden de gasten een föhn.

Sport/entertainment

Het zwembadengedeelte in de openlucht staat garant voor heerlijke verfrissing. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. In de (snack-) bar worden verfrissende drankjes aangeboden. Het hotel biedt een omvangrijk buitensportprogramma met fietsen/mountainbiken, jeu de boules, vissen en paardrijden aan. Met bananenboot varen, kanovaren, zeilen, catamaranzeilen, snorkelen en duiken voelen zich ook watersportliefhebbers helemaal op hun gemak. De gasten in het hotel beschikken over vele indoorsportmogelijkheden zoals bijvoorbeeld de fitnessstudio, tafeltennis, biljart en darts. Een wellnessgedeelte met een spa is in het verblijf aanwezig. Kinderen worden in de miniclub liefdevol opgevangen. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125551

Eten en drinken

Een restaurant, een ontbijtzaal, een koffiehuis en een bar behoren tot de culinaire faciliteiten. Iedere dag worden ontbijt en diner geserveerd.

Creditcards

Het hotel accepteert MasterCard als betaalmiddel.

Faciliteiten

  • Algemeen
    • bibliotheek
    • wasservice
    • tuin
    • transferservice
    • afstand tot het vliegveld
  • Kinderen
    • speelkamer voor kinderen
    • kinderstoel
  • Activiteiten
    • duiken
    • videogamekamer
    • biljart
    • zeilen
    • fietsverhuur
    • bananenboot
    • animatie
    • darten
    • paardrijden
    • mountainbikers/fietsers
    • bocce
  • Restaurant & bar
    • bar
    • café
  • Spa & wellness
    • medische spabehandelingen
  • Strand
    • catamaran
    • strand
  • Zwembad
    • ligstoelen
    • parasol
  • Faciliteiten
    • aantal verdiepingen
    • luxueus
    • stedentrip reizigers

Toerismebelasting Griekenland

Sinds 01-01-2018 betaal je in Griekenland bij aankomst in je accomodatie een toeristenbelasting.
Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van je accomodatie.
Voor alle verblijven vanaf 01-01-2025 gelden volgende zaken:

Tijdens een verblijf in het hoogseizoen (van 01 april tot en met 31 oktober):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 1,50 à € 2,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 3,00 à € 5,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 7,00 à € 10,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 10,00 à € 15,00 per kamer of appartement per nacht.

Tijdens een verblijf in het laagseizoen (van 01 november tot en met 31 maart):
De kosten bij verblijf in een 1* tot 2* hotel of appartement zijn € 0,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij verblijf in een 3* hotel of appartement zijn € 1,50 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 4* hotel of appartement zijn € 3,00 per kamer of appartement per nacht.
De kosten bij een verblijf in een 5* hotel of appartement zijn € 4,00 per kamer of appartement per nacht.


Locatie


6
Gemiddeld (6+)
  • Kindvriendelijk 6
  • Aankleding 4
  • Faciliteiten 6
  • Hygiene 8
  • Ligging 8
  • Prijs vs kwaliteit 6
  • Slaapcomfort 8
  • Personeel 8
  • 6
    • Faciliteiten 6
    • Hygiene 8
    • Ligging 8
    • Slaapcomfort 8
    • Aankleding 4
    • Personeel 8
    • Kindvriendelijk 6
    • Prijs vs kwaliteit 6

    Goede locatie tov strand en centrum. Acharavi garden is een leuk op gezette accomodatie met nette tuin en mooi ruim zwembad, echter de vermelde bar was gedurende ons verblijf eind augustus, begin september altijd gesloten. Dus voor hapje en drankje was je op je zelf aan gewezen. Onze kamer ( studio 2pers.) Was ruim met een goed bed, echter de badkamer met toilet was hoognodig aan renovatie toe!!! Kapotte tegelijk, losse kitranden overal, lekkende wastafel, kranen die hun beste tijd wel gehad hadden en een zeer kleine douchebak met douchegordijn waar je je amper in om kon keren met een raam wat niet meer dicht kon!!!! Keukenblok was ook aanwezig maar met zeer oude apparatuur en incomplete inventaris. Personeel was wel zeer vriendelijk maar ook slechts tot 16:00 aanwezig. Al met al wel een goed verblijf gehad, maar kamer mag dus hoognodig gerenoveerd worden.


Anderen bekeken ook